» » №10 Қызылсай орта мектебі

 
 
 

№10 Қызылсай орта мектебі

Автор: admin от 25-08-2019, 21:12, посмотрело: 49

1 04.02.2019 жыл Алгебра 9-сынып
Тақырыбы: Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер.
Мақсаты:
Білімділік: негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер туралы түсінік беру.
Дамытушылық: оқушыны ұқыпты тыңдауға, топпен жұмыс жасауға, сұрақтарға нақты жауап беруге, практикамен ұштастыруға,есептер шығару дағдыларын дамыту.
Тәрбиелік:Ұйымшылдыққа, ұқыптылыққа, шапшаңдыққа, математикалық мәдениеттілікке тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: Аралас сабақ
Сабақтың типі: Жаңа білімді меңгерту
Сабақтың барысы:
Уақыты Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Ресурстар
2 минут 1.Кіріспе.
2.Ұйымдастыру кезеңі
Оқушылармен сәлемдесу.Оқушыларды түгендеу.
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Мұғаліммен сәлемдесу. Кезекші сабаққа келмеген оқушыны айтады.
Бағалау парақшасы
4минут Білу
Үй тапсырмасын пысықтау, сұрау.
«Сен маған, мен саған» жұптық жұмыс.
Өзара бірін-бірі бағалауға нұсқау беру. Сұрақтарға жауап береді Жұмыс дәптерлері
3 минут Түсіну
Жаңа тақырыпты оқушылар өз бетінше топтық жұмыс арқылы оқып, меңгереді Топпен жұмыс жасайды, бір-біріне түсіндіреді Оқулық
2 минут «БББ»-білемін, білдім, білгім келеді» стратегиясы
бойынша ойларын білемін бөлігіне жазуға нұсқау беремін. Алған білімдерін туралы ойларын білемін бөліне жазады. Стикер
5 минут Қолдану
Есептерді орындайды. Есептер шығару арқылы білімдерін тиянақтайды.. Оқулық
10 минут «Ойлан, бірік, бөліс» әдісі арқылы есептерді орындауға нұсқау беремін. Топтық жұмыс.
Топты бағалауға, бірін-бірі бағалауға нұсқау беру. Әр топ берілген тапсырманы орындап, жұпта ой бөлісіп, топта талқылап, ұжымға жариялайды.
Топты бағдаршам түстері арқылы бағалайды, бірін-бірі бағалайды. Дәптер, оқулық
6 минут Талдау
«Жүреміз, ойланамыз» оқулықтан есептер шығаруға нұсқау беру.
Топты бағалауға, өзара бір-бірін бағалауға нұсқау беру. Топты бағалау смайликтер түрлері арқылы, өзара бірін-бірі бағалау. Оқулық, маркер, ватман


Смайликтер түрлері.
5 минут Жинақтау
Сұрақ-жауап арқылы нені үйрендік? деген проблемалық сұрақ беру. Оқушылар түсінгені бойынша жауап береді
3 минут Бағалау
Топты бағалауға, өзара бірін-бірі бағалауға нұсқау беру.
«БББ» стратегиясы. Өз ойларын жазуға нұсқау беру. Топты бас бармақ әдісі бойынша бағалайды.Өзара бірін-бірі бағалайды, талдау жасайды.

Сабақтан алған білім деңгейін «БББ» кестесін толтырады.
Стикер
Үйге тапсырма: №

Тексерген ОІМ: Сейдеева Қ.К. 04.02.2019 жыл







Категория: Мұғалімдер шығармашылығы

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
  • 0 комментариев
  • 0 публикаций
  • ICQ:
1 сентября 2019 05:34

Raymond

  • Группа: Гости
  • Регистрация: --
  • Статус:
 
На нашем сайте вы можете найти все про сделать кассовый чек